Kategorie
Twój Koszyk

Dla całej rodziny

Personalizowane koszulki i bluzki dla całej rodziny z własnym napisem

W tej kolekcji Bodziakomat.pl prezentuje praktyczne koszulki i bluzki z własnym napisem dla całej rodziny. Galeria jest miłą niespodzianką pod względem funkcjonalności garderoby – kroje i kolory koszulek są ponadczasowe, sprawdzą się podczas każdej okazji.

Możesz na wybranym modelu umieścić ważny dla Ciebie napis, samodzielnie projektując nadruk i dostosowując odzież z nadrukiem do własnych potrzeb. W ofercie sklepu znajdziesz fasony damskie, męskie i uniwersalne. Dzięki temu możesz zaopatrzyć w personalizowane ubrania całą rodzinę – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Produkty są super pomysłem na zjazd rodzinny, towarzyskie spotkanie, sportową imprezę czy urodziny. Dzięki nim możesz tworzyć harmonijne komplety dla wszystkich członków rodziny – od najmłodszych, po seniorów. Atrakcją będzie nie tylko wspólny piktogram czy motto, ale także dodatkowy, imienny podpis. Możliwości koszulek i bluzek z własnym napisem dla rodziny są nieograniczone. W bajecznie prostej aplikacji sam stajesz się projektantem, dlatego uwolnij swoją wyobraźnię i stwórz niepowtarzalną linię ubrań. Wykorzystuj również pojedyncze sztuki do wykreowania atrakcyjnego prezentu dla wybranej przez siebie osoby.

Kreuj własne ubrania dla całej rodziny według osobistych upodobań

Moda na personalizowane koszulki wzięła się przede wszystkim z tego, że idealnie dostosowujesz produkt do charakteru nie tylko użytkownika, ale także imprezy. Tworzysz nową drużynę piłkarską? Koszulki z własnym napisem będą Waszym sportowym ubraniem. Możesz wypromować na takiej garderobie nie tylko logo, ale także nazwisko. Komunikuj ważne dla Ciebie wartości, w humorystyczny sposób przekazuj dobre wiadomości i zachęcaj do zabawy. Z nadrukowaną garderobą zdecydowanie się wyróżnisz! Czasem nie potrzeba słów, bo koszulka z wybranym nadrukiem zakomunikuje wszystko za Ciebie. „Będę tatą”, „Dostałem awans” czy „O mnie się nie martw…” – pomysłów na przewodni temat drukowanej odzieży może być naprawdę wiele. Dołóż do tego ciekawy motyw i masz gotową koszulkę o niepowtarzalnym charakterze! Stań się autorem swoich ubrań lub zaprojektuj niebanalną odsłonę dla bliskich, przyjaciół czy szefa.

Rodzinne ubrania z własnym napisem w ofercie Bodziakomat.pl

Aplikacja Bodziakomat.pl powstała w sklepie Lene.pl i miała jeden cel – jeszcze bardziej podkreślić więzi, jakie Cię łączą z innymi ludźmi. Taka sama garderoba u kilku osób akcentuje, że coś Was łączy. Zaczynaliśmy od ubrań dla niemowlaków, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również body i pajacyki, ale ta kategoria jest rozszerzeniem dziecięcego asortymentu, w którym są dostępne rozmiary koszulek od XS do XXL. Wspaniale będzie się w czwórkę pojawić w takich samych strojach na urodzinach dziadka lub bożonarodzeniowej kolacji. Ogromną zaletą rodzinnych ubrań z własnym napisem jest jakość materiałów – odzież tworzy wysokogatunkowa bawełna, bez żadnych domieszek, którą wyróżniają doskonałe właściwości fizyczne i termoregulujące. Tkanina jest miła w dotyku oraz idealnie dopasowuje się do ciała – jest jak druga skóra! Nawet po wielu praniach zarówno kolor materiału, jak i napisu prezentuje taki sam wygląd. Koszulki nie mają bocznych szwów ani taśm na karku i ramionach, przez co są gładsze i wygodniejsze w noszeniu. Sięgaj po wybrany rozmiar, fason i kolor – twórz swoje autorskie ubrania z napisem. Podkreśl jednakową odzieżą, że siła tkwi w rodzinie!

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Dla całej rodziny
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.92 (82%)
Na podstawie: 28 ocen